1984 yılında Bingöl ili Kığı ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Bingöl merkezinde tamamladıktan sonra Marmara Ünv. Fizik Öğretmenliğinden mezun oldum. Üniversite yıllarımda edebiyat özelde şiir ve bilişim özelde web tasarım ile ilgilendim. Haliyle web tasarım ve kodlama üzerine eğitim aldım. Şimdi Bahçeşehir Üniversitesinde tam burslu Bilgisayar Mühendisliği okumaktım ( son senem). Üniversite yıllarımda çeşitli kitle ve butik dershanelerinde çalıştım. Öğrencilik yıllarımda özel ders vermeye başladım. 20 yıla yakın süredir özel ders vermekteyim. Eğitimde geçirdiğim yıllar daha çok birebir eğitime yönelmemi sağladı ve eğitim anlayışı olarak bireyselliğin daha sonuç odaklı olduğunu kanıksadım.

Yaklaşık 14 yıldır herhangi bir kurumda çalışmayıp sadece özel ders vermekteyim. Sınırlı sayıda öğrenci kabul edip sonuç odaklı çalışmaktayım.

Hakettikleri yerlere gelmelerine vesile olduğum öğrencilerim referanslarımı oluşturmaktadır. Okumayı, öğrenmeyi seven her öğrenciye yardımcı olmaktan mutluluk ve onur duyuyorum. Öğretmeyi seven bir öğretmenim, bu benim bu meslekteki nacizane ısrarımdır.

Selam ve saygı ile…

İlk danışmanlık seansınız benden